Rolovací garážová vrata MINIROL

Jistě každý z nás někdy řešil nebo bude řešit nová garážová vrata. Mnohé jistě napadne klasické řešení, která nabízí křídlová vrata. Garážová vrata MINIROL nabízí pro tuto variantu moderní řešení v podobě rolovacího systému garážových vrat.
Rolovací garážová vrata MINIROL jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata se zaručenou autentičností použitých komponentů. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Rolovací garážová vrata umožňují použití i tam, kde by jiné typy vrat nevyhovovaly.
Rolovací garážová vrata
Rolovací vrata vyrábíme vždy na míru zákazníkovi. Zvolením značky MINIROL máte jistotu výrobku, který bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům.
Rolovací garážová vrata se skládají z hliníkových lamel s výplní z polyuretanové pěny, které tvoří pancíř navíjený do boxu. Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit právě rolovací garážová vrata MINIROL. Svojí podstatou mohou nejlépe splnit naše nemalá očekávání.


Úspora místa!

Rolovací garážová vrata

Jednou z největších předností je zajisté úspora místa pod stropem garáže, nebo vedle garáže (v případě křídlových vrat), které tak můžeme využít pro jiné účely, např. zavěšení jízdních kol, lyží, či uskladnění běžného materiálu. Garážová vrata se montují za stavební otvor (standardní montáž, která nesnižuje světlou výšku otvoru s boxem i bez boxu) či do stavebního otvoru (snižuje světlou výšku, možnost instalace pouze s boxem) nebo také přímo před něj (pokud nemáme nadpraží a nechceme snížit světlou výšku, instaluje se pouze s boxem). Rolovací garážová vrata se rolují pomocí vodících lišt do horního hliníkového boxu. Díky jednoduché instalaci je snadný přístup pro případný servis a údržbu nejen lamel, ale i samotné pohonné jednotky a navíc Vám pod stropem nezavazí žádné kolejnice ani nic podobného.

 

Opravitelnost a izolace!

Díky využití hliníkových lamel jsou rolovací garážová vrata velmi lehce opravitelná. Poškozenou lamelu, např. z důvodu kolize s automobilem, lze velmi jednoduše a rychle vyměnit, čímž šetříte nejen čas, ale samozřejmě také peníze. Asi není třeba zmiňovat, že v případě takovéto situace u ostatních typů vrat jsou zapotřebí vyměnit celá nebo jejich podstatná část.

 

Bezpečnost, nízká hlučnost, elegance!

Rolovací vrata jsou s ohledem na svoji jednoduchou konstrukci velmi bezpečná. Existuje zde možnost mnoha bezpečnostních prvků jako např. optoelektronická lišta, infrazávora apod. Optoelektronická lišta při najetí na překážku ihned zastaví a předejde tak zničení vrat, nebo újmě na zdraví. Najetí na překážku detekuje okamžitě a samotný náraz a zastavení je velmi jemné. Máte tak jistotu, že se Vám ani Vašim dětem nemůže nic stát. V případě zájmu si tento systém můžete přijet vyzkoušet do našeho showroomu ve Velké Bíteši. U nových typů rolovacích garážových vrat dále můžeme najít např. pojezdové konzoly, dokonalým způsobem odbourávající hlučnost při otevírání či zavírání vrat. Pohyb pro garážová vrata zajišťuje motor, který v případě potřeby zastupuje mechanické ovládání.

Pro garážová vrata MINIROL jednoznačně doporučujeme dálkové ovládání. V zimních měsících není nic pohodlnějšího než při zajíždění do garáže nevystupovat a vše pohodlně ovládat z pohodlí Vašeho auta.

Pohony vratKromě dálkového ovládání nabízíme také časové, průjezdové či jiné senzory, které ještě vylepší pohodlnost ovládání Vašich nových garážových vrat. Samozřejmostí je prosvětlení garážových vrat pomocí prosvětlovacích lamel v rozsahu požadovaném zákazníkem. V otvorech těchto lamel jsou zasazena průhledová okénka. Okénka nabízíme ve velikosti 65x35 mm. V případě nároku na větrání garáže nabízíme také provzdušňovací lamely.
Garážová vrata jsou významným estetickým prvkem každého objektu. Nabídka jejich barevného provedení je tedy nesmírně široká. Dodávány jsou v mnoha variantách imitace dřeva i plně barevných provedeních. Na přání zákazníka je možné vrata lakovat do jakékoliv barvy vzorníku RAL.Ukázky rolovacích vrat

Kontakt

tel: +420 596 317 701
tel: +420 777 246 200
fax: +420 596 317 701
e-mail: info@gvrata.cz
e-mail: obchod@gvrata.cz

SOSNA Group s.r.o.
areál ČSAD a.s.
ul. Bohumínská 1876/2
Karviná - Nové Město
735 06


Zobrazit větší mapu

Proč si vybrat nás ?

  • Tradice
  • Spolehlivost
  • Univerzálnost
  • Regionální firma