Rolovací mříže

Rolovací mříže MINIROL lze využít jak pro privátní tak pro průmyslové prostředí. Záleží především na Vašich požadavcích a konkrétním zadání projektu a také technických parametrech profilů, které se mohou použít. Vlastní pancíř těchto mříží je tvořen ocelovými nebo hliníkovými profily různých tvarů a velikostí. Hlavní důraz je kladen na vysokou bezpečnost, odolnost proti průrazu a na estetičnost.

Rolovací mřížePancíře rolovacích mříží se dodávají na míru. Jsou tvořené buď kruhovými profily průměru 10mm spojenými ocelovými sponami nebo válcovanými či extrudovanými profily. Rolovací mříže odpovídají bezpečnostní třídě III kriminalistického atestu. V případě použití kruhových profilů máte zajištěnu vysokou míru prosvětlení a provzdušení.

Rolovací mřížeDále lze využít lamelové profily vhodné zejména pro rolovací mříže a rolovací vrata v podzemních garážích či pro použití rolovací mříže v podobě uzávěru obchodu. Do některých lamelových profilů rolovacích mříží lze také vsadit průhledná sklíčka. Jiné profily nabízí pro změnu možnost lakování do jakékoli barvy ze vzorníku RAL, čímž zajistí dokonalé sladění rolovací mříže s okolním prostředím.

Rolovací mříže MINIROL MP85 lze montovat i do větších stavebních otvorů o rozměrech okolo 9000 x 5000 mm. Rolovací mříže MINIROL MP230 i pro rozměry cca 17000 x 5000 mm.

Rolovací mříže MINIROL EX44P a EX57P - pro průmyslový i privátní sektor

Nové lehké rolovací mříže z extrudovaného hliníku s možností motorického i ručního ovládání se vyznačují zejména velmi malým nábalem. S ohledem na technické parametry jsou vhodné zejména k zajištění výkladních skříní a vstupů obchodů či zabezpečení oken či dveří soukromého majetku. Max. plocha 10m2 až 12m2.

Galerie rolovacích mříží

Kontakt

tel: +420 596 317 701
tel: +420 777 246 200
fax: +420 596 317 701
e-mail: info@gvrata.cz
e-mail: obchod@gvrata.cz

SOSNA Group s.r.o.
areál ČSAD a.s.
ul. Bohumínská 1876/2
Karviná - Nové Město
735 06


Zobrazit větší mapu

Proč si vybrat nás ?

  • Tradice
  • Spolehlivost
  • Univerzálnost
  • Regionální firma