Rychloběžná fóliová vrata

Rychloběžná vrata MINIROL jsou vhodná pro provozy s vysokou intenzitou dopravy.

Své využití nachází také v provozech kladoucích vysoké nároky na hygienu a udržení mikroklimatu provozu (potravinářský průmysl, mycí linky, chladírenské a mrazírenské provozy apod.). Naše rychloběžná vrata jsou testována a opatřena certifikáty a zaručují Vám tak bezpečnost a spolehlivost jejich provozu. Nejen díky tomu, ale také vzhledem ke své moderní konstrukci, jsou rychloběžná vrata MINIROL výjimečné produkty na trhu.

 

Proč chtít právě rychloběžná vrata MINIROL?

 

Maximální bezpečnost pro uživatele

Fólie vrat neobsahuje žádné pevné části (výztuhy, koncovou lištu), které by mohly jakýmkoliv způsobem ohrozit zdraví uživatele. Není zde nutnost žádných přídavných bezpečnostních prvků.

 

Odolnost proti nárazům bez následného poškození

Díky absenci pevných částí ve fólii nemůže dojít k jejímu poškození vlivem nárazu.

 

Samoopravitelnost

Fólie se díky své pružnosti a pevnosti dokáže přizpůsobit vzniklé kolizi, např. s vysokozdvižným vozíkem. Náraz vytrhne fólii z vodících lišt, ta je však po nárazu jednoduchým vytažením a spuštěním automaticky navedena zpět do vodících lišt a během několika vteřin jsou rychloběžná vrata MINIROL v normálním chodu.

 

Vynikající těsnost

Pohyblivé těsnění v horní části vrat utěsňuje prostor mezi konstrukcí a překladem, přičemž spodní část fólie díky své elasticitě eliminuje nerovnosti podlahy.

 

Vysoká odolnost proti větru

Speciálně zpevněné vodící lišty umožňují odolávat větru o síle až 160km/hod, aniž by byla jakýmkoliv způsobem porušena funkčnost. Díky absenci pevných částí fólie nemůže dojít k ohybu či prasknutí.

 

Minimální náklady na údržbu

Rychloběžná vrata neobsahují téměř žádné díly podléhající nutnosti výměny po určité době (tažné nebo tlakové pružiny, bezpečnostní pásy, motorovou brzdu apod.). Díky jedinečnosti této konstrukce minimalizují rychloběžná vrata MINIROL náklady na jakoukoliv údržbu či servis a díky tomu šetří Vaše peníze a čas.

 

Úpravy ATEX a INOX

Rychloběžná vrata MINIROL nabízíme také ve speciálně upraveném provedení pro výbušná prostředí a to pod označením ATEX. Rychloběžná vrata jsou dodávána se speciální fólií odolnější proti požáru a proti statické elektřině. Stejně tak je pro větší odolnost upraven motor, převodovka a samozřejmě řídící jednotka.

 

Dále také nabízíme rychloběžná vrata ve speciální úpravě pro potravinářský průmysl s označením INOX. Jedná se o nerezové provedení ve dvou variantách: pozinkovaný rám, přičemž jsou zbylé části plně zakrytovány, nebo celonerezové provedení včetně rámu.

 

Zaujala Vás naše nabídka, potřebujete poradit s výběrem? Máte zájem o podrobnější informace a cenovou nabídku? Neváhejte nás oslovit přes kontaktní formulář nebo bezplatnou linku 800 400 115. Náš profesionální tým Vám velmi rád zodpoví Vaše dotazy.Ukázky rychloběžných vrat

Kontakt

tel: +420 596 317 701
tel: +420 777 246 200
fax: +420 596 317 701
e-mail: info@gvrata.cz
e-mail: obchod@gvrata.cz

SOSNA Group s.r.o.
areál ČSAD a.s.
ul. Bohumínská 1876/2
Karviná - Nové Město
735 06


Zobrazit větší mapu

Proč si vybrat nás ?

  • Tradice
  • Spolehlivost
  • Univerzálnost
  • Regionální firma