Sekční garážová vrata VENTE K2 RFS 60

Kolekce VENTE K2 RFS 60 je průlomovým krokem ve vývoji naší vlajkové produktové skupiny. Je to mimo jiné výsledek sledování vývojových trendů v současném stavebnictví, které směřuje ke zvyšování energetické úspornosti. Vycházíme vstříc těmto trendům, a proto jsme připravili nabídku, která se pro zákazníky stane lákadlem k návštěvě Vaší prodejny. Jako čelní představitelé inovačních řešení v oblasti technologie a designu chceme být zároveň co nejblíže naším obchodním partnerům, zákazníkům a jejich potřebám. Proto jsme se snažili, aby nejlépe izolovaná vrata značky KRISPOL byla cenově dostupná co nejširší skupině Vašich zákazníků !

 

ČÍM SE ODLIŠUJÍ VRATA VENTE K2 RFS 60 ?

Podstatou této inovace jsou kvalitní panely pro garážová vrata s tvarem, který je bezpečný pro prsty, s tloušťkou 60 mm a se součinitelem U v hodnotě 0,39 [W/m-2K]. Je to přibližně o 30 % lepší výsledek než u panelů s tloušťkou 40mm, který po převodu na celá vrata má hodnotu U = 0,9 [W/m-2K] (pro rozměr: 5000x2500 mm). Panel má po celé své výšce tloušťku 60mm, tzn. Včetně místa spoje se sousedními panely.

 

Tajemství nejlépe izolovaných vrat KRISPOL spočívá však nejen v panelu s tlustší izolací. Vrata jsou vybavena zesíleným systémem těsnění, který je tvořen například dvojitým utěsněním spodního panelu: dvoulamelové těsnění a přídavné jednolamelové těsnění. 

 

 

Ve vratech VENTE K2 RFS 60 standardně používáme přídavné obvodové těsnění (boční a horní) se speciální konstrukcí, která zajišťuje odstranění tepelných mostů mezi stěnou a úhelníky. V kombinaci s rozšířeným spodním těsněním a mezisekčním těsněním zajišťuje vynikající kvalitu izolace celých vrat. Využili jsme také řešení známé z jiných vrat KRISPOL – tvar horního oblouku navržený tak, aby horní panel optimálně dosedal k nadpraží. Vrata jsou tak mnohem těsnější a bezpečnější.

 

Dodací doba vrat odpovídá přibližně standardnímu termínu dodání, a tedy 3 týdny. 

 

VRATA VENTE K2 RFS 60 VE ZKRATCE – IZOLOVANÁ, PRAKTICKÁ A KRÁSNÁ

 • panel s tloušťkou 60 mm po celé výšce, se součinitelem U = 0,39 [W/m2K]

 • dvojité těsnění spodního panelu a obvodové těsnění ve standardním vybavení

 • nabídka více než 250 barev – úplná škála vzorníku RAL a více než 40 dekorů

 • nesčetné množství rozměrů – v násobcích 1 mm

 • tři typy kováni – pro výšku nadpraží už od 150 mm

 • flexibilní a široká nabídka pohonů a doplňků

 • osvědčená konstrukce a jednoduchá montáž

 

 

 

 


Kontakt

tel: +420 596 317 701
tel: +420 777 246 200
fax: +420 596 317 701
e-mail: info@gvrata.cz
e-mail: obchod@gvrata.cz

SOSNA Group s.r.o.
areál ČSAD a.s.
ul. Bohumínská 1876/2
Karviná - Nové Město
735 06


Zobrazit větší mapu

Proč si vybrat nás ?

 • Tradice
 • Spolehlivost
 • Univerzálnost
 • Regionální firma